Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

И вам спасибо :) Это ваше сообщение - как "ушел, громко хлопнув дверью" Все очень рады, что вы ошиблись форумом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Здравствуйте! Извиняюсь, что беспокою, хотелось бы узнать есть ли возможность удаления профиля и всех сообщений ? Если есть, то удалите мой профиль (H.265) и все мои сообщения. Почему? Я ошибся форумом. Спасибо !

ВСЕ 17?!?! :_09:

иль может парочку всё-же оставите... след в истории, так сказать...

;)

И за что спрашивается минусовать ? Если есть мужество признайтесь ? Хочу увидеть человека. Говорил мне человек нечего здесь региться - не послушался . Ну ладно. Минусуйте сколько угодно.

...Скорее всего это мое последнее сообщение. Спасибо за то, что веселили меня и огорчали.
Шо ти соплі розпустив?!! Мінусанули??? БУДЬ МУЖИКОМ!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене питання до "Команди форума" і до Адмінів: хтось закриті теми видаляє? Чи вони так і будуть закритими висіти і заважати. Особливо, якщо тема явно не актуальна.

Я сьогодні в Торгівлі почистив майже все. Комп'ютерну барахолку вичистив всю. Від 2007 року по цей день.

І взагалі, перед Пасхою не завадило б і на Борді прибирання зробити. Юзерів погрохати, тих, які за 5 років про себе ніразу знати не дали - фтопку. клонів заодно. Теми закриті. І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не працює фотохостінг, вікно "виберіть файли" не працює. Дуже треба, щоб працювало. Що Я маю зробити?

п.с. зробіть, у-ма-ля-ю! дуже треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких приблуд типу ADBlock немає??

Спробуйте зайти через експлорер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вікно вибору файла не модальне, тому легко перекривається будь яким іншим вікном, можливо, через це здається, шо не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПІдскажіть, не можу загрузить відео з телефона Нокіа 6233 (9 і 4 Мб). Вибиває "Ошибка 503". Сп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, останнім часом взагалі мало що можна приєднати до повідомлення, хоть на 50 кілобайт. Вантаж на Ютуб а звідти сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, тут відношення вінтів до типів файлів якесь вибіркове - в цій темі файли на 1,3 мегабайта приєднуються елементарно, а екзешнік на ~500 кілобайт - нівкакую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких приблуд типу ADBlock немає??

та якби я знала що це таке... мабуть, треба щоб в мене дивились з мого компа, поняла - когось буду запрошувати на каву))

Спробуйте зайти через експлорер.

спробувала, те ж саме, та ще й немає вікна "виберіть файли",

ось таке щось в мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зміг завантажити на хостинг картинки. при відкритті папки - файлів не "бачить".

Фірфокс 20.0, Кубунту 12.10

на раді_кала_ру, фотки загрузились нормально. фконьтакт також

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора-сьогодні, на форумі помітив дивну річ, коли заходиш у теми на форумі, то відкривається нова вкладка з ось цим посиланням: sellimage.org Через деякий проміжок часу (приблизно секунд 20) знову відкриваються нові вкладки з цим самим посиланням! І так постійно!

Що за проблемка??! Це реально напрягає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Ви впевнені, що проблема з форумом?

мабуть, треба, в першу чергу, із своїм компом розібратись

та впевнений! на всі 99%!

вчора зранку, коли саме зайшов на форум і переглядав деякі теми, то виявив таку проблемку!

Сьогодні зранку теж саме!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, чого більше ніхто не жаліється на таку проблему :0165:

у мене також борда нікуди не відсилає, всі вкладки відкриваються нормально і ті, які потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, чого більше ніхто не жаліється на таку проблему :0165:

у мене також борда нікуди не відсилає, всі вкладки відкриваються нормально і ті, які потрібно

ну я ж написав: "Вчора-сьогодні"! Раніше такого не було!

І що цікаво, що згодом (після декількох перезавантажень сторінки форуму) ця біда зникає, і все працює добре!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна в торгівлі (особливо комп запчастини) видалити теми за 2010та 2011 роки. (блін відкритих тем (закриті я попереносив) 407 сторінок!!! )Я просто не бачу їхньої актуальності! Ще минулий рік, куди не йшло, а 10-й та 11-й - ну ваабщє. З них добрих відсотків 50, просили закрити. І ще 30 не відписали нічого, після продажу. І навряд чи відпишуть.

Пошук по форуму по слову "закрити". Видало 325 тем. 13 сторінок. Ще не шукав російською. Та по словам "видалити" та "удалить". Чи стерти...

а прав нєту, зробив би сам. Пошукав би, помучився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я ж написав: "Вчора-сьогодні"! Раніше такого не було! І що цікаво, що згодом (після декількох перезавантажень сторінки форуму) ця біда зникає, і все працює добре!

А ви не помітили що вчора-сьогодні теж ніхто на таке не скаржиться? Шукайте проблему в себе, це як раз отой 1% вірогідності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...